Diet

رژیم بدنسازی

رژیم بدنسازی آرشاویر طاهری

بیل فیلیپس، بنیانگذار رژیم بدنسازی ’بدن برای زندگی‘، قبلاً بدنساز بوده و هم‌چنین مؤسس شرکت تولیدی EAS (یک نوع مکمل رژیمی) است.

read more

رژیم بیش فعالی ADHD diet

رژیم بیش فعالی ADHD diet آرشاویر طاهری

رژیم ADHD ( رژیم بیش فعالی ) مقادیر مناسب و صحیح چربی‌ها را که برای عملکرد طبیعی مغز و سیستم عصبی مرکزی ضروری هستند، تأمین می‌کند

read more

رژیم غذای خام

رژیم غذای خام آرشاویر طاهری

رژیم غذای خام یک تغییر در سبک زندگی است که در آن حداقل 75% غذاهای خورده‌شده خام هستند و از غذاهای فرایندشده یا پخته‌شده استفاده نمی‌شود.

read more

رژیم 6 هفته تغییر شکل

رژیم 6 هفته تغییر شکل admin

برنامه‌ی 6 هفته‌یی برای تغییر در بدن، برای کاهش وزن سریع در طی یک دوره‌ی کوتاه طراحی شده است. این برنامه تضمین می‌کند که فرد تحت رژیم می‌تواند 14 کیلوگرم وزن کم کرده و در عرض شش هفته با ادامه‌دادن برنامه‌ی رژیمی و ورزشی جهت تقویت متابولیسم، کاملاً شکل بدنی خود را عوض کند.

read more

رژیم مایوکلینیک

رژیم مایوکلینیک admin

رژیم مایوکلینیک  (رژیم باب­روز)  یکی از رژیم‌های معروفی است که نه به‌ وسیله ‌ی مایوکلینیک  طراحی شده و نه از آن حمایت می‌کند.
بلکه یک رژیم باب روز است که از مینه‌سوتا سرچشمه گرفته و ادعا شده که فرد در عرض مدت 12 روز، 10 پوند (5/4 کیلوگرم) وزن کم می‌کند.

read more

رژیم بدون گلوتن

رژیم بدون گلوتن admin

راهنمایی‌های ارایه‌شده در خصوص رژیم درمانی افراد مبتلا به بیماری سلیاک توسط سازمان‌ها و انجمن‌های مختلفی ارایه شده‌اند. علاوه بر آن انجمن رژیم‌شناسان امریکا نیز از طریق تشکیل یک زیرگروه متشکل از متخصصان رژیم درمانی بیماری سلیاک در امریکا و کانادا از سال 2000 تاکنون به ارایه راهنمایی‌های مختلف در این زمینه پرداخته است.

read more

رژیم‌ کتوژنیک

رژیم‌ کتوژنیک آرشاویر طاهری

رژیم‌ کتوژنیک  (Ketogenic diet) به مجموعه‌ای از رژیم‌های پُرچربی، با پروتئین متوسط و خیلی کم‌کربوهیدرات جهت درمان نوجوانان و برخی بزرگسالان مبتلا به صرع و برخی بیماری‌های دیگر اطلاق می‌شود. عنوان کتوژنیک به‌خاطر افزایش تولید اجسام کتونی در پی این رژیم خاص است.

read more

رژیم قلب سالم

رژیم قلب سالم آرشاویر طاهری

رژیم قلب سالم یک برنامه غذاخوردن است که با هدف پایین نگه‌داشتن سطح کلسترول خون و پیشگیری از خطر بیماری‌های قلبی طراحی شده است

read more

رژیم سوپ کلم

رژیم سوپ کلم آرشاویر طاهری

رژیم سوپ کلم یکی از رژیم‌های کاهش وزن سریع است که برای مدت هفت روز اجرا می‌شود.

read more

رژیم آفریقایی-آمریکایی

رژیم آفریقایی-آمریکایی آرشاویر طاهری

رژیم آفریقایی-آمریکایی عبارت است از سیب‌ زمینی شیرین، برنج، ذرت، موز، نارگیل و انواع گوشت‌هایی که آفریقایی ها علاقه داشتند.

read more