چرا بهزیستن؟


هدف وبسایت بهزیستن را به طور کلی در یک جمله می توان خلاصه کرد :


کمک به بهتر و سالم تر زیستن


در سال ۱۳۹۳ گروهی از متخصصین دانشگاهی آی تی ، تغذیه ، داروسازی ، فیزیولوژی ورزش و روانشناسی ، موسسه ای به نام بهزیستن تشکیل دادند.  در بهزیستن اولین هدف ما ارایه اطلاعات درست و دقیق و به روز و مورد تایید دانشگاه ها و مراکز علمی معتبر جهان ، به جامعه می باشد و با همکاری تیمی از متخصصین جوان و با تجربه و تحصیل کرده رشته‌های مرتبط با سلامت و اینترنت ، به دنبال ساختن تجربه‌ای دلپذیر برای همراهان بهزیستن، در به حداکثر رساندن پتانسیل سلامتی می باشیم. برای رسیدن به این هدف یکی از بهترین الگوها ، برنامه « توسعه پایدار » سازمان ملل متحد است . طبق گزارش کمیسیون جهانی محیط زیست و توسعه (WCED) موسوم به گزارش براندتلند (Our common future 87, Brandt land report) و کنفرانس سازمان ملل متحد در زمینه محیط زیست و توسعه (UNCED-92) در شهر ریودوژانیرو (بعنوان اجلاس زمین) : اداره و بهره‌برداری صحیح و کارا از منابع پایه، طبیعی و مالی و … برای دستیابی به شرایط بهینه همزیستی و افزایش کیفیت زندگی و الگوی مصرف مطلوب در به عنوان تعریف جدید مفهوم توسعه پایدار انتخاب شد. با توجه به استانداردهای جدید جهانی ما نیز در بهزیستن به دنبال توسعه پایدار در حوزه ارتباط بین سلامت و آی تی هستیم.
مطالب منتشر شده در وبلاگ سایت بهزیستن شامل : توصیه‌های سلامتی، رژیم‌های معروف و شاخص کاهش و یا افزایش وزن، رژیم‌های درمانی برای بیماری‌های مختلف، توصیه‌های ورزشی و تناسب اندام و مقالات به روز پزشکی به روز دنیا ارائه می باشد . تمامی این مطالب و صلاحیت علمی نویسندگان قبل از چاپ ، حتی المکان اعتبار سنجی می شوند. امیدواریم در حرکت سریع جامعه در روزگار تکنولوژی بتوانیم با ارایه اطلاعات مفید و کاربردی به انسان ها ، به جهت گیری بهتر این جریان کمک کنیم تا اجتماع سالمتری داشته باشیم.در بخش دارونما شما می توانید به اطلاعات مورد نیاز خود در زمینه داروهای رایج به راحتی دست پیدا کنید.( از قبیل : نحوه مصرف ، تداخلات دارویی ، اشکال دارویی و…) . در بخش ابزار ، نرم افزارها و اپلیکیشن هایی برای اندازه گیری فاکتورهای مهم و پایه ای بدن مثل شاخص توده بدنی و متابولیسم پایه و … قابل دسترسی برای شما عزیزان می باشد.
امروزه به دلیل سبک زندگی شهرنشینی و مشکلات تمدن مثل ویروس کویید ۱۹ اکثر مردم از مشکلاتی مثل نداشتن تحرک کافی و اضافه وزن یا لاغری و یا خوراک ناسالم و نرسیدن مواد غذایی مناسب به بدن رنج می برند ، برای مقابله با این مسایل شما می توانید در سامانه بهخوراک با متخصصین دانشگاهی به طور مستقیم در تماس قرار بگیرید، و به کمک آنها با دریافت رژیم و برنامه غذایی و ورزشی مناسب به وزن و اندام ایده آل خود برسید و دیگر نیاز نیست که نگران عوارضی مثل ریزش مو ، خستگی ، بی حالی و یا آسیب دیدن پوست باشید و همچنیم با ابزارهای محاسباتی حجم توده عضلانی و وزن ایده آل و… به راحتی می توانید فاکتورهای سلامتی خود را کنترل کنید .


به امید جامعه ای سالم تر