درباره ما

در سال ۱۳۹۳ گروهی از متخصصین دانشگاهی تغذیه، داروسازی ، فیزیولوژی و آی تی ، گروهی به نام بهزیستن تشکیل دادند. هدف گروه بهزیستن را به طور کلی در یک جمله می توان خلاصه کرد :


کمک به بهتر و سالم تر زندگی کردن

در سایت بهزیستن اولین هدف ما ارایه اطلاعات درست و به روز به جامعه می باشد. تیم پشتیبان بهزیستن ، گروهی از متخصصین جوان و با تجربه و تحصیل کرده رشته‌های مرتبط با سلامت و اینترنت هستند که به دنبال ساختن تجربه‌ای دلپذیر برای همراهان سایت، در به حداکثر رساندن پتانسیل سلامتی می باشند.

در وبلاگ بهزیستن توصیه‌های سلامتی، رژیم‌های معروف و شاخص کاهش و یا افزایش وزن، رژیم‌های درمانی برای بیماری‌های مختلف، توصیه‌های ورزشی و تناسب اندام و ترجمه مقالات به روز دنیا ارائه شده است.

امروزه به دلیل سبک زندگی شهرنشینی اکثر مردم از مشکلات اضافه و یا کمبود وزن رنج می برند ، برای مقابله با این مسایل شما می توانید در سامانه بهخوراک با متخصصین دانشگاهی به طور مستقیم در تماس قرار بگیرید،

و به کمک آنها با دریافت رژیم و برنامه غذایی و ورزشی مناسب به وزن و اندام ایده آل خود برسید و دیگر نیاز نیست که نگران عوارضی مثل ریزش مو ، خستگی ، بی حالی و یا آسیب دیدن پوست باشید و همچنیم با ابزارهای محاسباتی حجم توده عضلانی و وزن ایده آل و… به راحتی می توانید فاکتورهای سلامتی خود را کنترل کنید . در بخش دارونما شما می توانید به اطلاعات مورد نیاز خود در زمینه داروهای رایج به راحتی دست پیدا کنید.( از قبیل : نحوه مصرف ، تداخلات دارویی ، اشکال دارویی و…)


به امید جامعه ای سالم تر