درباره ما

در سال ۱۳۹۳ گروهی از متخصصین دانشگاهی آی تی ، تغذیه ، داروسازی ، فیزیولوژی ورزش و روانشناسی ، موسسه ای به نام بهزیستن تشکیل دادند. هدف بهزیستن را به طور کلی در یک جمله می توان خلاصه کرد :


کمک به بهتر و سالم تر زیستن

طبق گزارش کمیسیون جهانی محیط زیست و توسعه (WCED) موسوم به گزارش براندتلند (Our common future 87, Brandt land report) و سپس موضوع توسعه پایدار در کنفرانس سازمان ملل متحد در زمینه محیط زیست و توسعه (UNCED-92) در شهر ریودوژانیرو (بعنوان اجلاس زمین) به‌طور گسترده‌ای مورد توجه قرار گرفت و اداره و بهره‌برداری صحیح و کارا از منابع پایه، طبیعی و مالی و … برای دستیابی به شرایط بهینه همزیستی و افزایش کیفیت زندگی و الگوی مصرف مطلوب در صدر برنامه‌های جهانی قرار داد.  با توجه به استانداردهای جدید جهانی ما نیز در بهزیستن به دنبال توسعه پایدار در حوزه سلامت و آی تی هستیم.
در بهزیستن اولین اولویت ما ارایه اطلاعات درست و به روز به جامعه می باشد و با همکاری تیمی از متخصصین جوان و با تجربه و تحصیل کرده رشته‌های مرتبط با سلامت و اینترنت ، به دنبال ساختن تجربه‌ای دلپذیر برای همراهان بهزیستن، در به حداکثر رساندن پتانسیل سلامتی می باشیم.

در وبلاگ بهزیستن توصیه‌های سلامتی، رژیم‌های معروف و شاخص کاهش و یا افزایش وزن، رژیم‌های درمانی برای بیماری‌های مختلف، توصیه‌های ورزشی و تناسب اندام و ترجمه مقالات به روز دنیا ارائه شده است.

امروزه به دلیل سبک زندگی شهرنشینی اکثر مردم از مشکلات اضافه و یا کمبود وزن رنج می برند ، برای مقابله با این مسایل شما می توانید در سامانه بهخوراک با متخصصین دانشگاهی به طور مستقیم در تماس قرار بگیرید،

و به کمک آنها با دریافت رژیم و برنامه غذایی و ورزشی مناسب به وزن و اندام ایده آل خود برسید و دیگر نیاز نیست که نگران عوارضی مثل ریزش مو ، خستگی ، بی حالی و یا آسیب دیدن پوست باشید و همچنیم با ابزارهای محاسباتی حجم توده عضلانی و وزن ایده آل و… به راحتی می توانید فاکتورهای سلامتی خود را کنترل کنید . در بخش دارونما شما می توانید به اطلاعات مورد نیاز خود در زمینه داروهای رایج به راحتی دست پیدا کنید.( از قبیل : نحوه مصرف ، تداخلات دارویی ، اشکال دارویی و…)


به امید جامعه ای سالم تر